سوالات متداول

میزان سود مصوب مربوط به سال مالی ۱۳۹۶ به ازای هر سهم مبلغ ۱۰۰ ریال می باشد.
پذیره نویسی عمومی به اتمام رسیده است و سرمایه جدید شرکت ثبت گردیده است.
مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به سال مالی ۹۶/۰۹/۳۰ در تاریخ چهاردهم اسفند ماه ۹۶ برگزار شده است.
با توجه به جدول برنامه زمانبدی اعلام شده در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال) مورخ ۹۶/۱۲/۰۲ سود سهام سهامداران حقیقی از تاریخ ۹۷/۰۳/۲۰ واریز می گردد.لازم به ذکر است که سود سهامدارانی که در گذشته شماره حساب بانکی خود را در بانک های (اقتصاد نوین، ملی، ملت، صادرات، تجارت، کشاورزی) اعلام نموده اند واریز گردیده است.
اولین پیش بینی سود در بودجه اولیه ۱۴۴/۹۸۳ میلیون ریال بوده است که با توجه به بهبود عملکرد در بودجه اصلاحی مبلغ ۲۱۹/۹۲۹ میلیون ریال پیش بینی گردیده است.
پرداخت سود نقدی از طریق واریز به شماره حساب اعلام شده توسط صاحب سهم (ترجیحا بانک های اقتصاد نوین، ملی، ملت، صادرات، تجارت، کشاورزی) می باشد. اما چنانچه حسابی غیر از بانک های مذکور معرفی شده باشد می بایست سالانه توسط سهامدار مجددا شماره حساب جدید اعلام گردد. بدیهی است که تکمیل اطلاعات ارتباطی در سامانه سهامداران شرکت موجب تسریع در روند اطلاع رسانی به سهامداران محترم خواهد بود.
کلیه اطلاعیه های مالی و سهام شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با نماد وصنا در سامانه اطلاع رسانی ناشران (کدال) برای سهامداران محترم قابل دسترس می باشد.
کلیه سهامداران می توانند جهت دریافت اصل اوراق سهام خود از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۵ بعدازظهر به غیر از روزهای پنجشنبه و ایام تعطیل با در دست داشتن اسناد قبلی و مدارک شناسایی به آدرس تهران-خیابان ملاصدرا-خیابان شیخ بهایی شمالی-کوچه خلیلی شهانقی-پلاک ۳۵ مراجعه فرمایند.