سوالات متداول

میزان سود مصوب مربوط به سال مالی ۱۳۹۷ به ازای هر سهم مبلغ ۳۳۰ ریال می باشد.
بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده۱۳۹۶/۰۷/۳۰با توجه به افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۱/۵۶۰/۰۰۰ میلیون ریال به مبلغ ۱/۸۰۰/۰۰۰ میلیون ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۲۳۴/۰۰۰ میلیون ریال، از محل سود انباشته ۶/۰۰۰ میلیون ریال) در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است .
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بر اساس آگهی منتشره در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ در خصوص دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه راس ساعت۱۴:۳۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ برگزار گردیده است.
با توجه به جدول زمانبندی اصلاحی اعلام شده در سامانه جامع اطلاع رسانی (کدال) مورخ ۹۸/۰۳/۰۱، جهت تسریع در امر پرداخت سود سهام و رضایت سهامداران، طبق هماهنگی به عمل آمده با بانک کشاورزی سهامداران محترم می توانند از تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ لغایت ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ با مراجعه به یکی از شعب بانک کشاورزی در سراسر کشور و با ارائه اصل و تصویر کارت ملی نسبت به دریافت سود سهام سال مزبور اقدام نمایند.
اولین پیش بینی سود در بودجه اولیه ۴۹۷/۴۱۲ میلیون ریال بوده است.
پرداخت سود نقدی از طریق واریز به شماره حساب اعلام شده توسط صاحب سهم (ترجیحا بانک های اقتصاد نوین، ملی، ملت، صادرات، تجارت، کشاورزی) می باشد. اما چنانچه حسابی غیر از بانک های مذکور معرفی شده باشد می بایست سالانه توسط سهامدار مجددا شماره حساب جدید اعلام گردد. بدیهی است که تکمیل اطلاعات ارتباطی در سامانه سهامداران شرکت موجب تسریع در روند اطلاع رسانی به سهامداران محترم خواهد بود.
کلیه اطلاعیه های مالی و سهام شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با نماد وصنا در سامانه اطلاع رسانی ناشران (کدال) برای سهامداران محترم قابل دسترس می باشد.
کلیه سهامداران می توانند جهت دریافت اصل اوراق سهام خود از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۵ بعدازظهر به غیر از روزهای پنجشنبه و ایام تعطیل با در دست داشتن اسناد قبلی و مدارک شناسایی به آدرس تهران-خیابان ملاصدرا-خیابان شیخ بهایی شمالی-کوچه خلیلی شهانقی-پلاک ۳۵ مراجعه فرمایند.