سوالات متداول

میزان سود مصوب منتهی به سال مالی ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ به ازای هر سهم مبلغ ۳۵۰ ریال می باشد.
بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده۱۳۹۶/۰۷/۳۰با توجه به افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۱/۵۶۰/۰۰۰ میلیون ریال به مبلغ ۱/۸۰۰/۰۰۰ میلیون ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۲۳۴/۰۰۰ میلیون ریال، از محل سود انباشته ۶/۰۰۰ میلیون ریال) در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است .
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بر اساس آگهی منتشره در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ در خصوص دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه راس ساعت ۹:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ برگزار گردیده است.
با توجه به جدول زمانبندی اصلاحی اعلام شده در سامانه جامع اطلاع رسانی (کدال) مورخ ۹۸/۱۲/۰۶،طبق زمانبندی پرداخت سود، سهامداران محترم می توانند از تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ لغایت ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ با مراجعه به یکی از شعب بانک صادرات در سراسر کشور و با ارائه اصل و تصویر کارت ملی نسبت به دریافت سود سهام سال مزبور اقدام نمایند.
پرداخت سود نقدی از طریق واریز به شماره حساب اعلام شده توسط صاحب سهم (ترجیحا بانک های اقتصاد نوین، ملی، ملت، صادرات، تجارت، کشاورزی) می باشد. اما چنانچه حسابی غیر از بانک های مذکور معرفی شده باشد می بایست سالانه توسط سهامدار مجددا شماره حساب جدید اعلام گردد.
کلیه اطلاعیه های مالی و سهام شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با نماد وصنا در سامانه اطلاع رسانی ناشران (کدال) برای سهامداران محترم قابل دسترس می باشد.
سهامداران جهت دریافت اصل برگه سهام خود در صورتی که بعد از تاریخ ۹۷/۰۵/۱۵ خرید و فروش انجام نداده باشند می توانند از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۵ بعدازظهر به غیر از روزهای پنجشنبه و ایام تعطیل با تماس با امور سهام شرکت و انجام هماهنگی های لازم برگه سهام خود را از طریق واتس آپ دریافت کنند.